Efekciarskie gadżety

Ogólnie rzecz biorąc, wynalazki można podzielić na naprawdę przydatne oraz efekciarskie. Z tych pierwszych korzystamy na co dzień i w ten sposób ułatwiamy sobie życie, podczas gdy te drugie traktujemy bardziej jako ciekawostki.

W tej drugiej kategorii możemy umieścić na przykład świecące etui do smartfona. W dzisiejszych czasach smartfony zdają się powoli przejmować rynek telefonów komórkowych, wypierając z niego bardziej klasyczne aparaty.

Ich producenci nie poprzestają jednak wyłącznie na doskonaleniu nowych modeli, ale systematycznie wypuszczają na rynek różne dodatki do nich. W sklepach znaleźć możemy na przykład efekciarskie etui, które charakteryzuje się głównie tym, że świeci w ciemności.

W jego wnętrzu umieszczone są również ziarenka piasku, które tworzą ciekawą kompozycję estetyczną. Tego typu wynalazki nie mają większego znaczenia dla ogólnego postępu technologicznego.

Tak naprawdę, w dzisiejszych czasach trudno jest już wynaleźć coś przydatnego i nowatorskiego, czego jeszcze nie zna świat.

http://www.tophifi.pl/stereo/amplitunery.html