Nowoczesne centra konferencyjne w Puszczy Zielonka

Puszcza Zielonka to nie tylko przepiękne miejsce w okolicy natury w których turyści decydują się na chwilę relaksu i odpoczynku. To także szereg hoteli, restauracji i centrów konferencyjnych z których korzysta wiele firm. Przeprowadzane są tam liczne szkolenia, warsztaty, bankiety i spotkania biznesowe, a niektóre obiekty szczególnie specjalizują się w tych właśnie działaniach. Dziś przedstawimy Państwu ofertę najbardziej znanych i najlepiej radzących sobie ośrodków z organizacją przestrzeni biznesowej:

  • Novel House to ośrodek położony w samym sercu parku krajobrazowego w Puszczy Zielonka. Co ciekawe, malownicze miejsce oddalone jest zaledwie 25 km od Poznania, co oznacza, że dojazd nie zajmuje długich godzin w trasie. Novel House położony jest zdala od miasta, z każdej strony otacza go las. Jest idealnym miejscem do organizacji różnych typów przyjęć, w tym konferencji. Do dyspozycji gości oddaje profesjonalne zaplecze konferencyjne. Oferta hotelu jest bardzo atrakcyjna i sprecyzowana pod oczekiwania biznesowe. Jedną z pozycji jest całodzienny serwis kawowy, pełne wyżywienie oraz wynajęcie sali konferencyjnej. W pakiecie znajduje się także nocleg.

    Sale są wyposażone w specjalny sprzęt konferencyjny, a same różnią się pomiędzy sobą wielkością oraz wystrojem. Największa może pomieścić nawet do 120 uczestników;

  • Hotel Rezydencja Kamińsko to kolejna propozycja dla chcących zorganizować wyjątkową konferencję. Podobnie jak pierwszy ośrodek, usytuowany jest w samym sercu Puszczy Zielonki, co oznacza możliwość maksymalnego wyciszenia, relaksu i odetchnięcia od zgiełku miasta. Unikalne położenie umożliwia zorganizowanie spotkania w niezapomnianych warunkach. Właściciele rezydencji zapewniają, że mają doświadczenie w tworzeniu tego typu wydarzeń, a tym samym wiedzą w jaki sposób zapewnić największy komfort i efektywność szkoleń. Konferencje w tym miejscu to nie tylko praktyczne sale, ale restauracja, która zapewnia uczestnikom niebanalne doznania smakowe; Bardzo dobrym wyborem na takie spotkania będzie elegancka restauracja warszawa.
  • Następną alternatywą jest miejsce nazwane Weranda Home. Bardzo nowoczesne rozwiązania w salach konferencyjnych zapewniają tutaj dobrą akustykę, wyciszenie, spokój i możliwość do skupienia. Centrum konferencyjne oferuje bliskość natury, okazję do skorzystania z jej darów, zrelaksowania się. Poszczególne sale różnią się między sobą wielkością, dlatego każdy znajdzie taką, która odpowiada na konkretne potrzeby. Oczywiście nie brakuje tutaj kompleksowej oferty gastronomicznej i noclegowej.

.