Nowocześnie zabezpieczony rower

Współcześnie można mówić o swoistej modzie na rowery. Na co dzień ten środek transportu jest bardzo popularny również wśród Polaków i trzeba przyznać, że tego rodzaju moda jest jak najbardziej pozytywna.

Niestety, ukraść rower można zdecydowanie łatwiej niż samochód i dlatego trzeba uważać na swoje jednoślady. Przed kradzieżami można się jednak coraz skuteczniej zabezpieczać.

Niedawno na rynku pojawiła się dość specyficzna blokada roweru. Pozornie może ona wyglądać zwyczajnie, jednak nie znajdziemy w niej dziurki na kluczyk.

Otwiera się ją za pomocą smartfona, co sprawia, że można ją nazwać smartblokadą. Żeby móc odbezpieczyć rower, wystarczy tylko przyłożyć swój telefon do blokady.

Ten gadżet ma jeszcze jedną ważną funkcję – może ostrzegać nas przed kradzieżami. Kiedy ktoś będzie próbował dobrać się do naszego roweru, to na smartfonie ukaże się specjalny komunikat.

Miejmy nadzieję, że smartblokady będą skutecznie odstraszać złodziejów rowerów i sprawią, że nie będziemy już musieli troskać się o naszą własność.

wyjatkowydom.pl