Odważna panna młoda

Ślub to bez wątpienia wydarzenie wyjątkowe, którego większość z nas doświadcza tylko raz w życiu. Nic dziwnego więc, że w tak podniosły dniu, każda kobieta chce wyglądać i czuć się wyjątkowo. Mimo to, ogromna część panien młodych idzie do ołtarza w długiej, białej sukni, która zupełnie niczym nie wyróżnia się od innych – koronkowy gorset i długi rozkloszowany dół.

Tymczasem projektanci mody ślubnej z roku na rok proponują nam coraz to nowe fasony sukien, a w ostatnich latach także kolory, a nawet wzory. Mając więc odrobinę odwagi, możemy zrezygnować z bieli na rzecz szarości czy pastelowych kolorów. Coraz bardziej akceptowalnymi stają się również bardziej wyraziste barwy, np.

czerwień. Jednak, gdy nie jesteśmy gotowe na tak dużą zmianę, możemy postawić na kolorowe dodatki. Biała lub kremowa sukienka, połączona z fioletowymi, zielonymi czy kobaltowymi szpilkami na pewno zyska na oryginalności.

Rosnącą popularnością wśród panien młodych zaczynają także cieszyć się wzory. Jeśli nie mamy odwagi ubrać sukienki w całości pokrytej kolorowym nadrukiem, możemy wybrać taką, która barwną ma jedynie spodnią warstwę.

www.catonpillar.pl